Nejnovější reference

Prodej a pronájem

Reference

Přečtěte si poslední reference od našich klientů.

Praha 9, Kyje

Se službami realitní kanceláře jsme byli maximálně spokojeni. Děkujeme za naprosto korektní, profesionální a rychlé jednání. Všem můžeme jenom doporučit.

Praha 9, Černý most

Presentace nemovitosti kupujícímu velmi profesionální. Kvalitní předání informací k předmětné nemovitosti (s případným porovnáním ostatních nemovitostí podobných parametrů – poukázání na klady předmětné nemovitosti včetně případných záporů, což budí důvěru klienta). Operativní jednání, dostupnost makléře v případě potřeby, smlouvy kupní velice kvalitně zpracovány.

Kpt. Stránského, Praha 9

Dobrý den pane inženýre,
S Vašimi službami jsem byl velice spokojen, jednal jste operativně a snažil jste se o co nejrychlejší a bezproblémové převedení bytu. Velice rád vás doporučím komukoliv, kdo bude prodávat či kupovat nemovitost. Tímto vám velice děkuji za vaše služby.

K Viaduktu, Praha 9

Byl to náš první nákup nemovitosti. Zkušenosti s nákupem/prodejem bytu ani s žádnou jinou RK jsme doposud neměli. Jelikož se jednalo o nemalou finanční částkou, měli jsme přirozenou obavu. Tato nejistota se ale v průběhu prodeje změnila, protože ochota, komunikace, flexibilita, vysvětlování a všechny učiněné kroky byly s jistotou vedeny k úspěšnému cíli. Od podpisu rezervační smlouvy do předání bytu celý proces trval pouhé 2 měsíce, a to včetně vyřízení hypotečního úvěru. Za stranu kupujících tedy mohu říct naprostou spokojenost a mohu doporučit dál.

Schulhoffova ul., Praha 4

Celková spokojenost s poskytovanými službami s prodejem bytu. Ze strany r. k. bylo vždy přistupováno s ochotou a vstřícností našim požadavkům. Za vše děkuji. Realitní kancelář rád doporučím.

Hlubočepská ul., Praha 5

Housa reality je z mého pohledu zákazníka, kupující byt v Prokopském dvoře – Praha Hlubočepy, zcela a na dnešní dobu až ojediněle profesionálně jednající RK. Tento názor sdílela i prodávající strana bytu, která bez pochyby patří mezi náročné zákazníky RK Housa reality. Jednoznačně mohu pana Ing. Housu a jeho realitní kancelář za sebe po nedávných zkušenostech prostě a jenom doporučit.

Sokolovská ul., Praha 8, 3+kk

S Vaším servisem jsem byl nad míru spokojen – rád Vás doporučím dalším klientům.

Sokolovská ul., Praha 8, 4+kk

Služby realitní kanceláře housa reality mohu maximálně doporučit. Přístup pana Housy byl vždy nanejvýš ochotný a profesionální.

U družstva REPO ul., Praha 4

Bezproblémová komunikace a rychlé vyřízení, moc díky:) Realitní kancelář určitě doporučuji.

Na okraji, Praha 6

Naprostá spokojenost, serióznost a průběžná informovanost. Služby této realitní kanceláře doporučuji.

Novoborská ul., Praha 9

Byla jsem velmi spokojená s veškerým servisem. Doporučuji!

Krátká ul., Přelouč

Vstřícné a profesionální vystupování realitního makléře. Celková spokojenost, určitě doporučuji.

Na Chobotě, Praha 6

Byla jsem spokojená s přístupem realitní kanceláře. I přes to, že přízemní byty se špatně prodávají, tak vše proběhlo úspěšně. Služby realitní kanceláře doporučuji.

Libeň, Praha 8

Se službami realitní kanceláře Housa reality při koupi svého bytu jsem byl naprosto spokojen. Oceňuji především seriozní a profesionální jednání. Děkuji a vřele všem tuto realitní kancelář doporučuji.

Chalupa, Praha

Jsem velmi spokojená. Služby realitní kanceláře doporučuji.

Hájová – Nedvězí, Praha

Po dobrých zkušenostech z předchozího prodeje nemovitosti s panem Housou, jsme se na něho opět obrátily a jsme opět spokojeni s rychlým a profesionálním přístupem. Obě nemovitosti byly během měsíce prodány. Doporučuji služby této realitní kanceláře.

Štěpařská, Praha 5

Byla jsem velmi spokojena. Ráda doporučím služby této realitní kanceláře.

V zahradách ul., Praha 8

Při koupi našeho bytu jsme se setkali s velmi seriózním jednáním a zvlášť oceňujeme perfektně připravené smlouvy. Celkově jsme byli velmi spokojeni a služby realitní kanceláře doporučujeme.

Rozmarýnová, Brandýs nad Labem

Na firmu Housa reality jsem se obrátila v souvislosti s mým zájmem o koupi bytu, jehož prodej zprostředkovávali. Prezentace i následný proces koupě bytu proběhl bez problémů a k naší naprosté spokojenosti. Určitě mohu doporučit.

Jan a Martina Š.

Děkujeme za celkový přístup a asistenci při vyřizování hypotéky. Jsme spokojení a vaše služby doporučujeme.

Bryksova, Praha 9

Díky celkové iniciativě proběhl prodej naší nemovitosti podle našich představ. Byli jsme velmi spokojeni a služby realitní kanceláře doporučujeme.

RD, Středočeský kraj

Byli jsme naprosto spokojeni. Oceňujeme celkově vstřícný přístup, kdy nám bylo vždy vyhověno. Služby určitě doporučujeme.

Kořenice

Byli jsme celkově velmi spokojeni s prezentací i prodejem naší nemovitosti. Pozitivně hodnotíme vstřícný přístup, příjemné vystupování a ochotu kdykoliv pomoci. Služby určitě můžeme doporučit.

Nepilova ul., Praha 9

Výstižně hodnotím – Umíte prodávat. Vaše služby ráda doporučím.

 

Jaromírova, Praha 2

Velmi pozitivně hodnotím služby a jednání realitní kanceláře od prvního setkání. V porovnání s ostatními realitními kancelářemi, se kterými jsem měl možnost se setkat při hledání bytu, je přístup této společnosti na zcela jiné úrovni. Určitě doporučuji.

Nusle, Praha 2

Jako prodávající velmi pozitivně hodnotím profesionální a odborné jednání. Zvláště také přístup ke klientům, zájemcům o náš byt. Služby této realitní kanceláře určitě doporučuji.

Středočeský kraj, chalupa

Máme velmi pozitivní dojem z celkových služeb realitní kanceláře Housa reality. Vše proběhlo podle očekávání a v nejkratším možném termínu. Byli jsme velmi spokojeni. Doporučujeme.

Středočeský kraj, Libeč

Byli jsme velmi spokojeni, dobrá spolupráce. K realitní kanceláři Housa reality jsme se dostali na doporučení. Hodnotíme vstřícné jednání, profesionální přístup, dobré rady a komplexní služby. Velmi doporučujeme.

Praha 8, Libeň

Zalíbil se mi byt v nabídce realitní kanceláře Housa reality, ale potřebovala jsem nejdříve prodat svůj byt, abych mohla uhradit kupí cenu. Byt jsem již prodávala nějakou dobu přes jinou realitní kancelář, ale rozhodla jsem se do jeho prodeje zapojit i realitní kancelář Housa reality, protože se mi líbil jejich přístup. Vše potom proběhlo k mé spokojenosti rychle, bez výhrad a svůj byt jsem prodala u této kanceláře. Byla jsem velmi spokojena s jednáním a hlavně s profesionálním přístupem. Spolupráci s realitní kanceláři Housa reality mohu určitě doporučit.

Klíčovská ul., Praha 9

Již podruhé jsem pronajal byt přes realitní kancelář Housareality. Mám s ní dobré zkušenosti. Vše funguje rychle a dobře. Mohu doporučit.

Libeň, Praha 8

Po předchozí pozitivní zkušenosti s prodejem svého bytu prostřednictvím realitní kanceláře Housareality jsem se znovu rozhodla využít jejich služeb. Vše proběhlo dle očekávání a velmi rychle. Jsem velmi spokojena s profesionalitou realitní kanceláře a jejím osobním přístupem. Příště opět určitě využiji služeb Housareality. Ještě jednou děkuji.

Kamenická ul., Praha 7

S realitní kanceláří Housareality jsem se setkala poprvé na prohlídce jimi nabízeného bytu. Byt se mi líbil, ale musela jsem nejprve prodat byt v Praze 7, který jsem již prodávala u jiné realitky. Požádala jsem, tedy i kancelář Housareality o spolupráci při prodeji. Velmi rychle mi nalezli kupce a nakonec jsem prodala i koupila byt u Housareality. Byla jsem velmi spokojena, jak s osobním přístupem, tak i s profesionálními službami. Služby realitní kanceláře Housareality velmi doporučuji.

Šmeralova ul., Praha 6

Byla jsem velmi spokojená s prodejem mého bytu ve Šmeralově ul. Svůj byt jsem prodávala prostřednictvím realitních kanceláří vice než rok. Protože jsem byt potřebovala prodat do určitého termínu hledala jsem i jiná řešení. Díky tomu jsem se na doporučení dostala k realitní kanceláři Housareality. Byla jsem mile překvapena přístupem a profesionálním zpracováním celé transakce. Byt jsem nakonec prodala během jednoho měsíce. Vřele doporučuji služby této RK.

Banskobystrická ul., Praha 6

Se službami realitní kanceláře jsem byl spokojen. Vše proběhlo v pořádku a v dohodnutých termínech. Využil jsem i hypotečního servisu a zde také vše proběhlo k mé spokojenosti. Vaši realitní kancelář rád doporučím.

Praha 6, Dejvice

Seznámili jsme se s realitní kanceláří Housareality při prohlídce bytu v jejich nabídce. Protože jsme potřebovali prodat byt a jejich přístup nám vyhovoval, rozhodli jsme se k prodeji přes tuto kancelář. Vše proběhlo v pořádku, a celkově jsme byli spokojeni se službami i přístupem realitní kanceláře a její služby doporučujeme.

Podbabská ul., Praha 6

Byl jsem celkově spokojený s přístupem realitní kanceláře. Vše proběhlo hladce a dle očekávání. Služby realitní kanceláře doporučuji.

Praha 6

Obrátil jsem se na realitní kancelář Housareality na základě předešlé zkušenosti s koupí mého současného bytu. Nyní jsem řešil prodej bytu po babičce a proto s důvěrou volba padla na p. Housu. Jako prodávající jsem byl velmi spokojen. Oceňuji celkovou komplexnost služeb, vstřícnost a flexibilitu s jakou jsem se setkal v průběhu celého procesu prodeje. Líbila se mi také prezentace nemovitosti. Služby této realitní kanceláře určitě mohu doporučit.

Trnková ul., Praha 4

Byli jsme spokojeni s realitní kanceláří Housareality. Vše proběhlo a bylo splněno k naší spokojenosti. Doporučujeme.

Praha 4, Krč

Děkuji Vám za velmi dobrou spolupráci při prodeji mého bytu. Oceňuji Váš profesionální a osobní přístup, zvláště kdy jsme museli spoustu věcí vyřizovat na dálku. Vše proběhlo, tak jak bylo dohodnuto a k mé celkové spokojenosti. Služby u Vás mohu jen doporučit.

Ostravská ul., Praha 9

Jako prodávající jsem byla spokojená s přístupem a servisem RK. Realitní kancelář mohu doporučit.

Praha 9, Letňany

Děkuji. Jako kupující jsem byla spokojená jak s prezentací nemovitosti, tak i s následným servisem Vaší realitní kanceláře. Vaše služby ráda doporučím dále. Proto jsem se také sama rozhodla prodat svůj druhý byt prostřednictvím Vaší realitní kanceláře.

Oblouková, Praha 10

Hodnotím kladně ve všech směrech. Pan Housa je velice milý a ochotný člověk s velice vstřícným přístupem. Nic nebyl problém a vždy vše vyřídil s úsměvem na tváři.  Každopádně má zkušenost je velice dobrá a v případě další koupě či prodeje se na Housa reality obrátím znovu. I když posílám referenci pozdě, pozitivní pocit s příjemného obchodu přetrvávají dodnes :). Děkuji.

Mezilehlá, Praha 9

Realitní kancelář Housa reality můžeme jednoznačně doporučit. Svým vysoce profesionálním, odborným, ale i lidským přístupem – ochotou vše vysvětlit, nás pán ing.Housa provedl jednotlivými kroky spojenými s prodejem nemovitosti úplně hladce, takže jsme bez problémů zvládli i pro nás nepředstavitelné přefinancování hypotéky. Tímto taky ještě jednou za vše děkujeme!

Praha 5

Nedávno nás rodinná situace donutila prodat nemovitost v Praze.
Po negativních zkušenostech s jinými realitními kancelářemi, jsem byla opravdu vděčná za kontakt na pana Housu a jeho realitní kancelář.
Přístup je velmi profesionální a lidský. Po celou dobu prodeje jsem měla v realitní kancelář Housa reality stoprocentní důvěru. Mohu všem budoucím klientům vřele doporučit.
Tímto celé realitní kanceláři Housa reality děkuji.

Praha 8, Troja

Se službami a profesionálním přístupem realitní kanceláře jsem byla opět velmi spokojena. Ráda Vás doporučím všem, kdo budou Vaše služby potřebovat a přeji hodně dalších spokojených klientů.

Lysá nad Labem

S prodejem a nákupem nemovitostí jsem doposud neměla žádné zkušenosti. Na doporučení známých jsem proto prodej pozemku realizovala přes realitní kancelář Housa reality. S celým procesem jsem byla, stejně jako oni, velice spokojena. Vyzdvihnout musím ochotu makléře a především rychlou a bezproblémovou komunikaci. Služby této realitní kanceláře mohu všem jen doporučit.

Sněženková, Praha

Dobrý den pane Houso, rádi bychom Vám poděkovali za Vaší profesionální práci a lidský přístup, se kterými jste nám pomohl prodat byt po mamince. Setkali jsme se s různými lidmi a o to víc si ceníme Vašich služeb. Děkujeme a přejeme hodně úspěchů profesních i osobních.