Hledáme pro klienty

Nemovitosti

Aktuálně hledáme

Výběr nemovitostí, které aktuálně hledáme pro naše klienty.

3+kk, Praha 7 Holešovice, blíže k centru

Třípokojový byt v lokalitách jako Holešovice, Karlín, Libeň, Bubeneč atp. Lokalita blízká centru Prahy. Byt může být v původním, ale v dobrém stavu.

Dvoupokojový byt Praha 6

Minimálně dvojpokojový byt situovaný v Praze 6, ideálně Břevnov nebo Střešovice. Parkování a sklep je výhodou. Může také být k rekonstrukci ve starší zástavbě, nebo zcela nový.

2+kk nebo 2+1 Letňany

Menší byt o velikosti 2+kk nebo 2+1 v Praze 9, Letňany. Může být i v původním stavu, ale po rekonstrukci s balkónem je výhodou.

Byt 3+kk v Praze 9

Byt o velikosti 65 m² a více na Proseku, Střížkově nebo v Letňanech. Může být i v původním stavu. Osobní vlastnictví je výhodou.

Velký čtyř pokojový byt v Praze 5

Velký rodinný byt v perfektním stavu nebo i k rekonstrukci. Preferujeme oblast Smíchova a blízkého okolí. Klidnější lokalita a možnost parkování je výhodou.

Pozemek pro stavbu RD

Lokalita s dobrou dostupností do Prahy. Velikost kolem 1000 m². Vybudované inženýrské sítě jsou výhodou.

. . .

Kontaktujte nás

Vlastníte nemovitost, kterou aktuálně hledáme nebo zcela jinou? Kontaktujte nás. Porovnáme ji s kompletní poptávkou. Můžete k tomu využít níže uvedeného formuláře. Je to zcel nezávazné a bude pouze na Vašem rozhodnutí, zdali potom využijete našich služeb. Děkujeme.

Telefonní číslo+420 774 061 971

AdresaAdresa kanceláře:
Rubeška 393/7
190 03 Praha 9

Zastávky PID:
Metro B Vysočanská
Tramvaj Poliklinika Vysočany
Vlak Praha-Vysočany

Se sídlem:
Nepilova 903/1
190 03 Praha 9

Ing. Václav Housa
IČ: 46521241