Prodej a pronájem nemovitostí - housareality, IČ: 46521241, se sídlem Nepilova 903/1, 190 00 Praha 9, tel.: +420 774 061 971, e-mail: info@housareality.cz

O nás

 

Zprostředkováním prodeje a pronájmů nemovitostí se zabýváme již od roku 2003. Poskytujeme komplexní odborné, právní a finanční poradenství v oblasti realit. Našimi klienty jsou především naši stálí zákazníci a lidé, kteří se na nás obracejí na základě doporučení.

Naším cílem a hlavní prioritou je spokojenost našich zákazníků a kvalita námi nabízených služeb. Nabízíme komplexní a profesionální realitní servis tak, abychom vyšli maximálně vstříc našim klientům.


 

Tři základní pilíře, na kterých stavíme naše služby

Individuální klientský servis

Maximálně se přizpusobíme Vašim požadavkům a podle situace navrhneme strategii prodeje či pronájmu. V průběhu celeho obchodu jsme s Vámi ve stálém kontaktu a flexibilně reagujeme na jakékoliv změny.

Právní služby

Právní služby zaštiťuje tým zkušených právníků, dlouholetých profesionálů v oblasti realitního trhu.

Finanční služby

O finanční zajištění se starají naši hypoteční specialisté, kteří dokáží analyzovat současnou nabídku na trhu dostupných produktů a doporučit správná řešení na míru každého klienta. Finanční transakce jsou vždy zabezpečeny prostřednictvím Vámi vybrané formy úschovy.

Dlouholeté zkušenosti nám umožňují prodat či pronajmout nemovitost za nejlepší možnou cenu, v krátkém čase a s profesionálním přístupem. Umíme se přizpůsobit požadavkům klientů, doporučit správnou obchodní strategii a vše zaštítit kompletním realitním servisem.