Prodej a pronájem nemovitostí - housareality, IČ: 46521241, se sídlem Nepilova 903/1, 190 00 Praha 9, tel.: +420 774 061 971, e-mail: info@housareality.cz

Námi poskytované služby

 

 

V rámci našich služeb nabízíme

Analýzu současného stavu Vaší nemovitosti a návrh vhodného doporučení, jak nemovitost připravit či vylepšit, aby mohla být prodána nebo pronajata za co nejlepší cenu, včetně stanovení doporučené výchozí prodejní ceny.

Nafocení a přípravu kvalitní dokumentace nemovitosti pro prezentaci v médiích a inzerci na nejsledovanějších realitních portálech.

Aktivní vyhledávání zájemce prostřednictvím poptávkových databází, sociálních sítí a ostatních marketingových aktivit, jako například plachty, cedule, letáčky, atp. Při vyhledávání zájemce také spolupracujeme se spřátelenými realitními kancelářemi. V případě spolupráce s jinou RK je celý obchod dokončen výhradně prostřednictvím naší realitní kanceláře.

Osobní prezentaci nemovitosti, poskytování faktických informací o nemovitosti, komunikaci a jednání se zájemci. Zajištění zájemce a rezervaci nemovitosti zájemci prostřednictvím Rezervační smlouvy.

Právní služby, které jsou zaštítěny týmem zkušených právníků, což poskytuje našim klientům maximální jistotu a bezpečí při obchodování s nemovitostmi. Vypracování smluvních podkladů a dokumentace potřebné pro převod nebo pronájem nemovitosti. V případě prodeje nemovitosti v osobním vlastnictví se jedná o Smlouvu o smlouvě budoucí kupní a Kupní smlouvu. Při pronájmu o Nájemní smlouvu. V případě družstevního vlastnictví se jedná o Smlouvu budoucí nebo přímo o Smlouvu o převodu družstevního podílu a Podnájemní smlouvu.

Jednání s úřady (Katastrální úřad, Stavební úřad atp.). Zajištění komunikace s hypotečním ústavem a stavební spořitelnou.

Zprostředkování úschovy kupní ceny u advokáta nebo na místě dle požadavků smluvních stran.

Financování nemovitosti, o které se starají naši hypoteční specialisté, kteří Vám zajistí nejlepší řešení financování a nejnižší možné úrokové sazby. V případě, že máte bankou již přislíben jiný úvěr, vynasnažíme se zajistit pro vás úvěr výhodnější.

Pokud prodejem vaší stávající nemovitosti potřebujete pokrýt financování nemovitosti nové, zajistíme její prodej i časovou návaznost.

Osobní předání nemovitosti zájemci, vypracování a sepsání Předávacího protokolu a pomoc při převodu médií na zájemce.

Vyplnění daňového přiznání daně z nabytí nemovitých věcí.

Zprostředkování – realizace stavebních úprav, správce nemovitosti, vyklizení nemovitosti, pojištění nemovitosti a domácnosti, vypracování znaleckého posudku pro potřeby finančního úřadu.